Kurzy

Na co se u nás můžete těšit

Všechny kurzy jsou vedené kvalifikovanými trenéry.

Maderoterapie

Speciální masážní technika pomocí dřevěných válců. Díky těmto dřevěným pomůckám je masáž 100% přírodní a hypoalergenní. Cílem Maderoterapie je vyhlazení kůže, odstranění celulitidy a stimulace lymfatického systému, který zbavuje tělo toxinů. Masáž muze být částečná 30 min nebo celková 60 min.

InBody

Diagnostika celého těla, díky níž poznáte lépe své tělo především zevnitř. Zjistíte segmentální analýzu jednotlivých partií, poměr tuků, svalů, vody, minerálů a viscerálního tuku. Dozvíte se další informace jako je doporučený kalorický příjem, váš metabolický věk, přesné rozměry jednotlivých partií aniž byste museli používat metr a spoustu dalších důležitých informací.

Kruhový trénink

Jedna z nejoblíbenějších aktivit kvůli své komplexnosti, kdy se kombinuje aerobní s anaerobním cvičením. Stanoviště jsou v kruhu, ve kterém jednotlivě postupujete z jednoho na další po 20-40 vteřinách s 10-20 vteřin pauzou.

Bosu

Balanční fitness pomůcka. Trénink šetrný na klouby přitom jedno z nejúčinnějších cvičení na břišní (HSS) a zádové svaly. Bosu má obrovskou výhodu ve své multifunkčnosti, kdy je ideální na kondiční tréninky vrcholových sportovců (zejména hokejistů), tanečnější lekce typu step aerobik, rehabilitační cvičení po zranění nebo lekce pro děti i seniory.

Tabata

Tabata metoda je vskutku vzácný typ cvičení, při kterém dochází ke zlepšování obou metabolických systémů současně. Tabata je kardiovaskulární trénink, který prokazatelně zlepšuje výkonnost a fitness ve velmi krátkém čase.

BOX

Skupinové a individuální lekce pod vedením profesionálního trenéra Michala.
Michal - 603 312 872

BOX

Skupinové a individuální lekce pod vedením profesionálního trenéra Jirky.
Jiří - 775 266 711

Individuální lekce

Jde o individuální trénink trenéra s jedním až dvěma klienty. Nejprve konzultační lekce, na které pomocí rozhovoru a měření InBody trenér zjistí váš aktuální stav. Na základě těchto zjištění sestaví individuální program a v případě zájmu i jídelníček na míru.

Je toho mnohem více..

Přijďte si zacvičit do ZETKA!

REZERVACE
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram